Motogadget LED-knipperlicht m.blaze Ice
Cool as Ice! De m.blaze Ice is het splinternieuwe LED-opbouwknipperlicht van motogadget.
Een bekende accessoire werd volledig opnieuw uitgevonden, fascinerend vormgegeven en technisch geavanceerd gerealiseerd.
De m-Blaze Ice lijkt door de transparante glazen body, ...

FunCard-punten
calculator
Motogadget LED-knipperlicht m.blaze Ice
motogadget LED-knipperlicht m.blaze Ice
Cool as Ice! De m.blaze Ice is het splinternieuwe LED-opbouwknipperlicht van motogadget.
Een bekende accessoire werd volledig opnieuw uitgevonden, fascinerend vormgegeven en technisch geavanceerd gerealiseerd.
De m-Blaze Ice lijkt door de transparante glazen body, die bestaat uit een krasvaste kunststof, heel neutraal en onopvallend. De kleine aluminium fitting van billet-aluminium is in zwart-, zilvergeanodiseerd of hoogglansgepolijst verkrijgbaar. Dit knipperlicht past bij alle stijlen, laktypen en de meest uiteenlopende motoren.
Door de TranzLight-Technology (TLT, gepatenteerd) van motogadget wordt de transparante body van het knipperlicht zelf het lichtmedium.
De benodigde lichtstroom wordt door het intensiLED-proces, dat is ontwikkeld door motogadget, gegenereerd en bestaat uit drie belangrijke factoren:
- speciaal geselecteerde, krachtige LED met maximale prestaties
- een constante IC-gestuurde stroomvoorziening met een frequentie van 330 kHz
- een speciale collimatoroptiek, die het licht van de LED in het glaslichaam integreert
Een belangrijk aspect van de TranzLight-Technologie is de extra veiligheid door de verbeterde zichtbaarheid van het knipperlichtsignaal. Het licht wordt in een hoek van bijna 180° uitgestraald en is dus van voren, van achteren en van opzij te zien.
- 12 V / 3 W
- Afmeting knipperlicht (b x h) ca. 65 x 20,5 mm
- Levering incl. moer en aansluitkabel
- E-goedkeuring
- Ø Ansluiting van de knipperarm 16 mm
- Prijs per stuk
Voor de juiste knippersnelheid zijn soms weerstanden of een knipperrelais nodig. Gedetailleerde informatie vindt u in het "Documenten"-gedeelte.
Instructies/aanwijzingen
Links naar product

Om documenten in PDF-formaat te kunnen weergeven, heeft u Adobe Acrobat Reader vanaf versie 5.0 nodig.
U kunt deze software op de internetpagina van de firma Adobe gratis downloaden.
- Huidige kalenderweek: 08
- Stand:23 feb. 2019 21:16
Producten | Bestelnr. | Leverbaarheid | Prijs in € | Acties |
---|---|---|---|---|
TURN SIGNAL M-BLAZE ICE BLACK ANODIZED, ALU |
10034247 |
Leverbaar vanaf kalenderweek 9 |
49,00 |
|
TURN SIGNAL M-BLAZE ICE ALUMINIUM POLISHED |
10034248 |
Leverbaar |
49,00 |
|
KNIPPERLICHT M-BLAZE ICE ZILVER GEANODISEERD, ALUM |
60180088 |
Leverbaar |
49,00 |
Nog meer van motogadget: