Arrow
GP2 exhaust system with EC type approval
S/O VA Bl, 790 Duke
Art. No. 30006249
Belangrijke aanwijzingen
The exhaust system complies with the Euro 5+ regulation
De originele katalysator blijft behouden.
Vind je motor:
Adviesprijs
€ 452,00 2
€ 384,20 1
Je hebt de volgende artikelen toegevoegd aan je winkelwagen:
Beschrijving
GP2 exhaust system with EC type approval S/O VA Bl, 790 Duke
Het Arrow *GP2*-uitlaatsysteem geeft je motor een heldere race-look en zorgt ervoor dat de achterkant mooi slank blijft. De compacte Arrow *GP2* is geïnspireerd op het Moto2-ontwerp en past bijzonder goed bij naked bikes en sportmotoren. De uitlaat combineert een laag gewicht, eenvoudige montage en een sportief geluid.
S/O – SlipOn
K/A – compleet uitlaatsysteem
Cb – koolstof
VA – Roestvrij staal
VA Bl – Roestvrij staal zwart
ALU BL – zwart aluminium
Ti – Titanium
- Type: Slip-on-systeem
- Materiaal: Titanium of speciale legering van Roestvrij staal
- Montageklem van Carbon
- Geschikt voor naked bikes en sportmotoren
- Op Moto2 geïnspireerd, cilindrisch uitlaatdemperontwerp
- compact ontwerp en eenvoudige installatie
- met EG-BE
S/O – SlipOn
K/A – compleet uitlaatsysteem
Cb – koolstof
VA – Roestvrij staal
VA Bl – Roestvrij staal zwart
ALU BL – zwart aluminium
Ti – Titanium
Lijst met passende motoren
Fabrikantinfo: Arrow
Racegeluid – Made in Italy
Je weet het, je hoort het, je voelt het – je uitlaatsysteem moet van Arrow Exhaust zijn. Dit bedrijf, dat zeer actief is in de racesport, is een toonaangevende Italiaanse fabrikant van hoogwaardige uitlaatsystemen van Titanium, Carbon en Roestvrij staal. Sinds 1985 ontwikkelt Arrow uitlaten voor MotoGP, SBK en motorcross, die bekend staan om hun kwaliteit, een krachtig geluid en een onvoorwaardelijke prestatieverbetering. Bij toprijders heeft Arrow Exhaust een zeer goede reputatie. Het bedrijf werd in 1985 opgericht door Giorgio Giannelli – zelf een succesvolle motorcrosser – en zo begon Arrow met offroad-uitlaatsystemen, die al snel successen boekten in de 125cc- en 500cc-klasse. Tot op heden zijn er met Arrow Exhaust talrijke wereldtitels in verschillende klassen behaald.
Documenten
Beoordelingen
Schrijf een review voor GP2 exhaust system with EC type approval
Gebruiksvoorwaarden
We bieden je de mogelijkheid om producten die je bij Louis hebt gekocht te beoordelen en je ervaringen met hen publiekelijk te delen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
- Beoordeel alleen producten die je zelf hebt gebruikt voor het beoogde doel.
- Motiveer je positieve en negatieve kritiek. Alleen dan is dit nuttig voor andere klanten ervan en kunnen we het product verbeteren als dat nodig is.
- Kopieer geen inhoud die al elders is gepubliceerd. Hier telt jouw persoonlijke ervaring.
- Gegevensbescherming: Schrijf geen adressen, telefoonnummers, URL's of zelfs namen van derden (zowel mensen als bedrijven) in je recensie.
- Vergelijk in je productbeoordeling niet met productassortimenten van derden. Ongeacht of je ze positief of negatief beoordeelt, jij of wij als exploitanten van deze online winkel zouden de mededingingswetgeving overtreden.
Fairplay: Volg deze regels zodat we je beoordeling niet hoeven in te korten of te verwijderen.
Bedankt voor je beoordeling!
Deze wordt nog een keer gecontroleerd – alleen productgerelateerde bijdragen worden gepubliceerd. Fijn dat je anderen helpt bij hun beslissing!
Uw eerdere invoer zal verloren gaan!
Weet u zeker dat u uw invoer wilt annuleren?
Alle varianten
Nog vragen?
Vanaf 70€ zonder verzendkosten
Teruggaverecht gedurende 2 jaar
Snelle levering
Retourzending gratis