HJC
RPHA 12 Red Bull Austin GP II
Integraalhelm
Art. No. 31575001
Belangrijke aanwijzingen
Kledingmaten - Helmen
Adviesprijs
β¬Β 649,90 2
β¬Β 487,46 1
Je hebt de volgende artikelen toegevoegd aan je winkelwagen:
Beschrijving
RPHA 12 Red Bull Austin GP II Integraalhelm
De HJC *RPHA 12* is een integraalhelm die zich concentreert op het essentiΓ«le en in elke situatie overtuigt. Uitstekende kwaliteit, solide uitrusting, een veilig gevoel en perfect comfort over de hele linie - dat is wat de *RPHA 12* zo bijzonder maakt.
- Vizier: helder, incl. Pinlock-binnenvizier en extra donker getint vizier
- Materiaal: composiet van glasvezel/aramide/Carbon
- Helmschaal maten: 4
- Sluiting: dubbel-D
- Gewicht: 1300 Gram
- Voering: comfortabele binnenvoering, volledig uitneembaar en wasbaar
- Ventilatie: luchtinlaten in het kin-, voorhoofd- en bovenhoofdgedeelte, evenals ventilatie aan de achterkant van het hoofd
- Overig: incl. Windafwijzer en Ademdeflector
- Keuring: ECE 22.06
Fabrikantinfo: HJC
Sinds de oprichting in 1971 produceert HJC helmen voor motorrijders - en verder niets. Misschien is deze concentratie op één product dat wat het wereldwijde succes van het merk mogelijk heeft gemaakt. Misschien maakt het hypermoderne onderzoekscentrum met eigen windtunnel het verschil. Maar het fantastische design en de hoge afwerkingskwaliteit spelen ook een rol. In ieder geval is het Koreaanse bedrijf tegenwoordig een van de grootste helmfabrikanten ter wereld. De topproductlijn HJC RPHA kan zich meten met de beste helmen van onze planeet. En dat bij een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Eigenschappen
Producteigenschappen
- Helmtype: Integraalhelm
- Materiaal buitenschaal: Glasvezel /Carbon/ Aramide Matrixcombinatie
- Binnenvoering: Comfort-binnenvoering
- Controle: ECE 22:06
- Gewicht ca.: 1360
- Vizier: transparant anti-condens door Pinlock
- Sluiting: Dubbel-D-ringsluiting
- Extra eigenschap: Emergency-strap
- Helmschaalmaten: 4
- Land van fabricage: Vietnam
Een overzicht van de productkenmerken
- Viziervergrendeling
- Anti-condensvizier
- GeΓ―ntegreerd viziermechanisme
- Vizier vervangen zonder gereedschap
- Kinventilatie
- Voorhoofdventilatie
- Bovenventilatie
- Achterhoofdventilatie
- Binnenvoering uitneembaar
- Wangkussens uitneembaar
- Ademdeflector wordt bijgeleverd
- Winddeflector wordt bijgeleverd
- GeΓ―ntegreerd brilkanaal
Dummy Text
Documenten
Beoordelingen (19)
Schrijf een review voor RPHA 12 Red Bull Austin GP II
Gebruiksvoorwaarden
We bieden je de mogelijkheid om producten die je bij Louis hebt gekocht te beoordelen en je ervaringen met hen publiekelijk te delen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
- Beoordeel alleen producten die je zelf hebt gebruikt voor het beoogde doel.
- Motiveer je positieve en negatieve kritiek. Alleen dan is dit nuttig voor andere klanten ervan en kunnen we het product verbeteren als dat nodig is.
- Kopieer geen inhoud die al elders is gepubliceerd. Hier telt jouw persoonlijke ervaring.
- Gegevensbescherming: Schrijf geen adressen, telefoonnummers, URL's of zelfs namen van derden (zowel mensen als bedrijven) in je recensie.
- Vergelijk in je productbeoordeling niet met productassortimenten van derden. Ongeacht of je ze positief of negatief beoordeelt, jij of wij als exploitanten van deze online winkel zouden de mededingingswetgeving overtreden.
Fairplay: Volg deze regels zodat we je beoordeling niet hoeven in te korten of te verwijderen.
Bedankt voor je beoordeling!
Deze wordt nog een keer gecontroleerd β alleen productgerelateerde bijdragen worden gepubliceerd. Fijn dat je anderen helpt bij hun beslissing!
Uw eerdere invoer zal verloren gaan!
Weet u zeker dat u uw invoer wilt annuleren?
Alle varianten
Nog vragen?
Vanaf 70β¬ zonder verzendkosten
Teruggaverecht gedurende 2 jaar
Snelle levering
Retourzending gratis