Leatt
ADV Multitour 7.5 Textieljack
Jack
Art. No. 213082
Belangrijke aanwijzingen
Kledingmaten - Pullovers, jassen, mantels enz.
Adviesprijs
β¬Β 749,95 2
β¬Β 599,00 1
Je hebt de volgende artikelen toegevoegd aan je winkelwagen:
Beschrijving
ADV Multitour 7.5 Textieljack Jack
De Leatt ADV Multitour 7.5 met impactbescherming is een robuuste jas voor het hele jaar door. Dankzij de lichte, geventileerde buitenlaag, de uitneembare thermovoering en de uitneembare waterdichte HydraDri MAX-voering kan hij op zes verschillende manieren worden gedragen. Zowel de binnenlaag als de buitenlaag kunnen afzonderlijk worden gebruikt als lichte, casual jacks die isoleren of waterdicht zijn. Zo past de jas zich aan elke weersverandering aan en kunt u uw reis veilig en comfortabel voortzetten.
De Multitour 7.5 heeft veel opbergruimte met meerdere zakken voor kleinere en grotere voorwerpen. Aan de achterkant van de jas kan tot 1,5 Liter vloeistof worden opgeborgen. De Leatt Multitour 7.5-jassen worden geleverd met 5 jaar garantie en in een plasticvrije verpakking.
Uitrusting/comfort
De Multitour 7.5 heeft veel opbergruimte met meerdere zakken voor kleinere en grotere voorwerpen. Aan de achterkant van de jas kan tot 1,5 Liter vloeistof worden opgeborgen. De Leatt Multitour 7.5-jassen worden geleverd met 5 jaar garantie en in een plasticvrije verpakking.
Uitrusting/comfort
- Waterdicht en ademend
- Binnenvoering met ritssluiting voor gemakkelijke toegang tot de mouw
- Uitneembare waterdichte vrijetijds binnenjas
- Uitneembare thermo-binnenjas
- Grote waterdichte voorzakken
- Zakken voor handwarmers
- Grote waterdichte zak aan de achterkant
- Achterzak van gaas voor natte kleding
- Waterdichte zak voor mobiele telefoon
- Grote ventilatiepanelen op borst en rug
- Ventilatieritsen op de armen
- Dubbele heupbanden
- Verstelling aan de onderarm voor bevestiging van de Protector
- Klittenbandsluiting aan de manchet
- Klittenbandsluiting op de heup
- Klittenbandsluiting aan de kraag
- Lange verbindingsritssluiting op jas en membraanjas
- YKK-hoofdritsen
- Reflecterende details voor zichtbaarheid
- Interne gewichtsverdelingsriemen
- Rugbeschermer niveau 2 (getest volgens EN1621-2)
- Elleboog- en schouderbescherming niveau 2 (getest volgens EN1621-1)
- Borstbeschermer niveau 1 (getest volgens EN1621-3)
- Buitenmateriaal 55% nylon, 40% polyester, 5% andere
- Klimaatmembraan: 100% polyester
- Uitneembare binnenvoering: 100% polyester
Fabrikant: hostettler GmbH | Neuenburger Strasse 33 | 79379 MΓΌllheim | Duitsland | info@hostettler.de
Fabrikantinfo: Leatt
De successtory van Leatt begon in 2001 in Kaapstad, Zuid-Afrika, met de ontwikkeling en productie van een revolutionair nekbeschermingssysteem voor alle motorrijders, de Leatt-Brace. Sindsdien is het bedrijf voortdurend gegroeid en vandaag de dag omvat het merk Leatt zowel innovatieve beschermingsmiddelen als performance-equipment voor verschillende sporten. Een bijzondere focus ligt op motorsport in zijn verschillende vormen. De speciale Leatt ADV-productlijn is een mijlpaal voor het bedrijf en biedt een uitgebreid assortiment producten speciaal voor liefhebbers van adventure bikes. Comfort en veiligheid bij het rijden onder alle weersomstandigheden en op de meest uiteenlopende terreinen is de belangrijkste focus van deze lijn. Net als alle Leatt-producten heeft de ADV-lijn een uitgebreid ontwikkelingsproces ondergaan, inclusief een rigoureuze reeks tests in het eigen testcentrum in Kaapstad.
Eigenschappen
Producteigenschappen
- Buitenmateriaal: 55% nylon, 40% polyester, 5% overig
- Uitneembare protectoren: geen
- Land van fabricage: Bangladesh
- Klasse: AA
- Klimaatmembraan: 100% polyester
- Materiaalversterking: SuperFabric (merkmateriaal)
- Niet-waterdichte buitentassen: 2
- Niet-waterdichte buitentassen: regular
- Permanente binnenvoering: geen
- Protectorhouders voorbereid voor: geen
- Controle: EN 17092:2020
- Reflecterend materiaal: reflecterende inzetstukken
- Waterdichte buitentassen: 3
- Breedteaanpassing: Mouwen, taille en heup
- Extra eigenschap: uitneembaar membraan
- Afneembare binnenvoering: 100% polyester
Een overzicht van de productkenmerken
- Ademend
- Afneembaar membraan
- Binnenzak mobiel
- Binnenzak(ken)
- ISO 4916-veiligheidsnaden op de impactposities
- Stretchinzetstukken
- Ventilatiesysteem
- Verbindingsrits rondom
- Waterafstotend
- Waterdicht
Dummy Text
Documenten
Beoordelingen (6)
Schrijf een review voor ADV Multitour 7.5 Textieljack
Gebruiksvoorwaarden
We bieden je de mogelijkheid om producten die je bij Louis hebt gekocht te beoordelen en je ervaringen met hen publiekelijk te delen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
- Beoordeel alleen producten die je zelf hebt gebruikt voor het beoogde doel.
- Motiveer je positieve en negatieve kritiek. Alleen dan is dit nuttig voor andere klanten ervan en kunnen we het product verbeteren als dat nodig is.
- Kopieer geen inhoud die al elders is gepubliceerd. Hier telt jouw persoonlijke ervaring.
- Gegevensbescherming: Schrijf geen adressen, telefoonnummers, URL's of zelfs namen van derden (zowel mensen als bedrijven) in je recensie.
- Vergelijk in je productbeoordeling niet met productassortimenten van derden. Ongeacht of je ze positief of negatief beoordeelt, jij of wij als exploitanten van deze online winkel zouden de mededingingswetgeving overtreden.
Fairplay: Volg deze regels zodat we je beoordeling niet hoeven in te korten of te verwijderen.
Bedankt voor je beoordeling!
Deze wordt nog een keer gecontroleerd β alleen productgerelateerde bijdragen worden gepubliceerd. Fijn dat je anderen helpt bij hun beslissing!
Uw eerdere invoer zal verloren gaan!
Weet u zeker dat u uw invoer wilt annuleren?
Alle varianten
Nog vragen?
Vanaf 70β¬ zonder verzendkosten
Teruggaverecht gedurende 2 jaar
Snelle levering
Retourzending gratis