Suono Full Titanium
ZX-6R 07-08
Belangrijke aanwijzingen
Houders voor kentekenplaat en knipperlichten worden meegeleverd
De originele katalysator vervalt, indien van toepassing!
Als de oorspronkelijke katalysator vervalt, is retrofit van MIVV katalysator-patroon (best.nr. 60410992) vereist.
Suono Full Titanium ZX-6R 07-08
Natuurlijk geldt voor alle motorrijders: de oren rijden ook mee! Hoe aantrekkelijker en eigenzinniger de sound van de motor is, des te prettiger voel je je op de motor. Dan hebben wij het niet over volume, maar over een bijzondere klank waarmee de uitlaat zich onderscheidt. MIVV heeft de Suono-lijn uitgebreid met een reeks volledig titanium einddempers voor verschillende motoren.
De toepassing van titanium zorgt daarbij vooral voor betere prestaties door een duidelijke gewichtsafname. We hebben het dan over een 45% lager gewicht ten opzichte van de rvs-versie van de Suono. Een bekroond design in combinatie met een waanzinnige sound en een laag gewicht: dat is de MIVV Suono Full Titanium!
Slip-onsysteem, wordt geleverd met een spruitstukadapterbuis.
Alle systemen beschikken over een verwijderbare dB-killer en hebben met dB-killer EG-typegoedkeuring.
Lijst met passende motoren
Wie voor Ducati uitlaatsystemen in serie wil bouwen, dient over een grote hoeveelheid knowhow te beschikken en aan de hoogste kwaliteitseisen te voldoen. Precies dat doet MIVV. Maar gelukkig niet alleen: De Italianen steken hun opgedane kennis evenzeer in systemen die achteraf worden ingebouwd in diverse motormodellen. En daarvoor gebruiken ze niet alleen technische competentie en uitstekend materiaal maar ook het typische Italianse design. Kort gezegd: De onderdelen klinken niet alleen goed, ze zien er ook fantastisch uit.
This certification mark is the sole proof of legality stipulated by law, i.e. no written report or entry in the vehicle documents by a TΓV (German Technical Inspection Association) test centre is required. However, when it comes to installing accessories, the relevant guidelines of the Road Traffic Licensing Regulations (StvZO) must always be observed.
At a roadside check or a TΓV vehicle inspection, the registered keeper is only required to show the "E" mark. It is then up to the official in charge whether to check the mark with the Federal Motor Transport Authority (KBA) in Flensburg (or equivalent type approval authority in other countries), which is able to decode all certification marks.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
- Beoordeel alleen producten die je zelf hebt gebruikt voor het beoogde doel.
- Motiveer je positieve en negatieve kritiek. Alleen dan is dit nuttig voor andere klanten ervan en kunnen we het product verbeteren als dat nodig is.
- Kopieer geen inhoud die al elders is gepubliceerd. Hier telt jouw persoonlijke ervaring.
- Gegevensbescherming: Schrijf geen adressen, telefoonnummers, URL's of zelfs namen van derden (zowel mensen als bedrijven) in je recensie.
- Vergelijk in je productbeoordeling niet met productassortimenten van derden. Ongeacht of je ze positief of negatief beoordeelt, jij of wij als exploitanten van deze online winkel zouden de mededingingswetgeving overtreden.
Fairplay: Volg deze regels zodat we je beoordeling niet hoeven in te korten of te verwijderen.
Uw productbeoordeling is opgeslagen. Deze wordt over een paar minuten weergegeven
Weet u zeker dat u uw invoer wilt annuleren?